ATUALNOŚCI 2020

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 

UWAGA !!!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w naszym kraju oraz zagwarantowaniem zdrowia członków Klubu informujemy, że do odwołania nie będą prowadzone grupowe zajęcia z Nordic Walking w Lesie Komunalnym Bażantarnia. 

Bądźmy w stałym kontakcie na naszym facebook-u, przesyłajcie ciekawe relacje, umieszczajcie zdjęcia.

Za Zarząd
Urszula Wolna

 

08 marca Dzień Kobiet !

Drogie Panie,
dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym… 

                     

męska część klubu....

 

Podziękowanie !


Nasz klubowy kolega Michał Bryl za pośrednictwem klubowej strony internetowej, chciałby serdecznie podziękować wszystkim osobom, które na niego głosowały w „Plebiscycie na najpopularniejszego sportowca 2019 roku”. To dzięki Waszym głosom (SMS-om), wśród 50. sportowców, uplasował się w punktowanej pierwszej dziesiątce na siódmym miejscu i został zaproszony na galę sportu, gdzie w przesympatycznej atmosferze, bardzo wzruszony, odebrał okazały puchar oraz mnóstwo braw za swoje osiągnięcia sportowe.
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI- na Was- Włóczy-kije, zawsze można liczyć.


Życzymy Michałowi jeszcze wielu sukcesów sportowych, powołania do reprezentacji na letnie igrzyska oraz pierwszego miejsca w przyszłorocznym plebiscycie.

 


Walentynki - sobota 15.04.2020 r.
Niby jak zwykle, bo spotkanie w Bażantarni, ale trasa naszego marszu kończyła się w Jeleniej Dolinie. Po drodze podziwiać można było przepiękne głogowe pola. Na miejscu czekał na nas gorący poczęstunek i nagrody. Był to też dobry moment na przeprowadzenie badań okresowych... (Kliknij Galerię)Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11.01.2020 r.

"Wiatr w żaglach" poczuliśmy w Bażantarni. Mogło się to tylko wydarzyć podczas spotkania z wolontariuszem 28 finału WOŚP. Jak zwykle, na naszych Klubowiczów można było liczyć. Po zasileniu skarbonki i rozgrzewce pozostał już tylko nordic walking (Kliknij GALERIĘ).

opr. red. i fot. Grzegorz Dubaj

 

 

 

Włóczy- Kije! W tym roku wyjątkowo w dniu 11 stycznia 2020 roku (sobota), odwiedzą nas wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotykamy się z nimi o godz. 9.00  na parkingu przy Muszli  Koncertowej. Hasło tegorocznej edycji WOŚP brzmi: "WIATR W ŻAGLE"- 28. finał WOŚP dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Pieniądze zbierane będą przede wszystkim na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Zmobilizujmy się i stawmy się w pełnym składzie, ubrani w stroje organizacyjne (czapeczki, bluzy lub kamizelki).

Zapraszam w imieniu Zarządu- Urszula Wolna

NASZ FACEBOOK

Kalendarz

Dzisiaj jest: 29 Marzec 2020    |    Imieniny obchodz: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

2020

marzec 2020
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031