NASZE OSIĄGNIĘCIA

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

 


Klasyfikacja generalna  Pucharu Bałtyku Nordic Walking

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

pkt

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Jankowski Marcin

1

161

M 40-49

10 km


W dniach 09 - 11.09. 2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Hajnówce, gdzie nastąpił finał cyklu. W zawodach wzięło udział 35 członków klubu. Zawodnicy startowali na dystansach 5 km i 10 km.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Wasielewski Mirosław

3

M 50 -54

5 km

2

Klarkowski Bogdan

3

M 60 -64

5 km

3

Chudziński Andrzej

3

M 65-69 -

5 km

4

Kulig Bożena

4

K 60 -64

5 km

5

Stańczyk Bożena

7

K 55-59

5 km

6

Nazarewicz Barbara

3

K 65-69

5 km

7

Krużycka Aleksandra

13

K 40-44

5 km

8

Łysakowski Marian

8

M 65-69

5 km

9

Wiśniewska Teresa

8

K 60-64

5 km

10

Kodyra Kazimiera

6

K 65-69

5km

11

Nowaczyk Izabela

11

K 45-49

5 km

12

Utrata Mirosław

14

M 55 -59

5 km

13

Szewczyk Bożena

7

K 65-69

5 km

14

Frątczak Zdzisław

12

M 60-64

5 km

15

Nowicka Hanna

10

K 60-64

5 km

16

Kieszek Karolina

4

K 70+

5 km

17

Słomczyński Adam

13

M 60-64

5 km

18

Kozakiewicz Wiesława

13

K60-64

5 km

19

BiernackaDanuta

25

K60-64

5 km

20

Jadanowska Halina

27

K60-64

5 km

21

Wolna Urszula

28

K60-64

5 km

22

Chudzińska Grażyna

18

K65-69

5 km

23

Kulig Henryk

2

M 60-69

10 km

24

Dreger Michał

7

M 40-49

10 km

 

W dniu 27.08. 2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Puchar Świata i Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Elblągu. Zawodnicy startowali na dystansach 5 km, 10 km i 21 km.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Wasielewski Mirosław

1

M 50 -54

5 km

2

Klarkowski Bogdan

1

M 60 -64

5 km

3

Dubaj Grzegorz

6

M 55-59 -

5 km

4

Chudziński Andrzej

3

M 65-69

5 km

5

Kapteina Robert

5

M 40-44

5 km

6

Cieślak-Zabłocka Iwona

4

K 40-44

5 km

7

Maciejewski Tomasz

6

M 40-44

5 km

8

Gibas Sławomir

9

M 30-39

5 km

9

Wiśniewska Iwona

2

K 50-54

5 km

10

Gibas Joanna

4

K 30-39

5 km

11

Sobol Paulina

5

K 30-39

5 km

12

Jasiński Marian

9

M 65-69

5 km

13

Krużycka Aleksandra

12

K 40-44

5 km

14

Stańczyk Bożena

9

K 55-59

5 km

15

Selwa Milena

8

K 30-39

5 km

16

Frątczak Zdzisław

13

M 60-64

5 km

17

Ziajko Szymon

10

M 30-39

5 km

18

Borek Marta

16

K 40-44

5 km

19

Bohuszewicz Mariola

12

K 30-39

5 km

20

Adamowicz Ewa

7

K 65-69

5 km

21

Chlewińska Iwona

8

K 60-64

5 km

22

Tomaszewski Ryszard

10

M 65-69

5 km

23

Kodyra Kazimiera

8

K 65-69

5 km

24

Słomczyńska Aleksandra

14

K 30-39

5 km

25

Maciejewska Anetta

17

K 40-44

5 km

26

Lewandowska Krystyna

10

K 60-64

5 km

27

Kruk Hanna

18

K 40-44

5 km

28

Łysakowski Marian

12

M 65-69

5 km

29

Szewczyk Bożena

11

K 50-54

5 km

30

Michalska Ewa

10

K 50-54

5 km

31

Kieszek Karolina

5

K 70+

5 km

32

Kozakiewicz Wiesława

14

K 60-64

5 km

33

Przybylska Elżbieta

15

K 50-54

5 km

34

Utrata Mirosław

14

M 55-59

5 km

35

Błajszczak Lidia

15

K 60-64

5 km

36

Słomczyński Adam

15

M 60-64

5 km

37

Sejmicka Maria

16

K 60-64

5 km

38

Pellowska Edyta

17

K 60-64

5 km

39

Buttner Anna

18

K 60-64

5 km

40

Kamińska Henryka

8

K 70+

5 km

41

Jakusik Anna

11

M 45-49

5 km

42

Jabłonowska Anita

21

K 40-44

5 km

43

Felińska Zofia

8

K 70+

5 km

44

Handze Danuta

23

K 60-64

5 km

45

Wiśniewska Teresa

24

K 60-64

5 km

46

Wolna Urszula

25

K 60-64

5 km

47

Wojtasik Aldona

27

K 60-64

5 km

48

Biernacka Danuta

28

K 60-64

5 km

49

Dudek Maria

9

K 70+

5 km

50

Radkiewicz Iwona

18

K 65-69

5 km

51

Jadanowska Halina

29

K 60-64

5 km

52

Bełczyńska Bożena

30

K 60-64

5 km

53

Rodowicz Krystyna

10

K 70+

5 km

54

Chudzińska Grażyna

19

K 65-69

5 km

55

Kulig Henryk

2

M 60-69

10 km

56

Jankowski Marcin

7

M 40-49

10 km

57

Dreger Michał

8

M 40-49

10 km

58

Kachel Anna

3

K 50-59

21 km

59

Ruszkowska Bożena

2

K 60+

21 km

 

W dniu 13.08. 2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w finałowych zawodach NW z cyklu Puchar Pomorza 2016. Zawody odbyły się w Koszalinie. W zawodach wzięło udział 5 członków klubu.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Chudziński Andrzej

3

M 65-69

5 km

2

Kulig Bożena

4

K 60 -64

5 km

3

Klarkowski Bogdan

1

M 60-64 -

5 km

4

Wasielewski Mirosław

1

M 50-54

5 km

5

Kulig Henryk

1

M 60-69

10 km

 W dniu 06.08. 2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Puchar Polski 2016. Zawody odbyły się w Osielsku. W zawodach wzięło udział 24 członków klubu.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Wasielewski Mirosław

4

M 50 -54

5 km

2

Klarkowski Bogdan

3

M 60 -64

5 km

3

Chudziński Andrzej

6

M 65-69 -

5 km

4

Bryl Michał

9

niepełnosprawny

5 km

5

Kulig Bożena

6

K 69-64

5 km

6

Nazarewicz Barbara

7

K 65-69

5 km

7

Kruk Hanna

15

K 40-44

5 km

8

Szewczyk Bożena

11

K 65-69

5 km

9

Wolna Urszula

13

K 60 -64

5 km

10

Kulig Henryk

2

M 60-69

10 km

11

Dreger Michał

10

M 40-49

10 km

12

Gliniecka Katarzyna

12

K 40-49

10 km

   
W dniu 02.07.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Polanicy-Zdrój. Zawodnicy startowali na dystansach 5 km, 10 km.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Bożena Kulig

4

00:40:44

K 60-64

5 km

2

Henryk Kulig

1

01:11:56

M 60-69

10 km

3

Andrzej Chudziński

4

00:36:09

M 65-69

5 km

W dniu 19.06.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Pomorza zaliczanego do Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Czaplinku. Zawodnicy startowali na dystansie 5 km i 10 km. .

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Bożena Kulig

IV

00:41:30

K 60-64

5 km

2

Henryk Kulig

I

01:12:42

M 60-69

10 km

3

Bogdan Klarkowski

I

00:35:52

M 60-64

5 km

4

Andrzej Chudziński

II

00:36:21

M 65-69

5 km

W dniu 15.05.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Konstancinie-Jeziornej. Zawodnicy startowali na dystansach 5 km, 10 km i 21 km.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Bożena Kulig

5

00:38:43

K 60 -64

5 km

2

Henryk Kulig

3

01:07:17

M 60 -69

10 km

3

Andrzej Chudziński

6

00:34:43

M 65-69 -

5 km

4

Mirosław Wasielewski

2

00:31:35

M 50-54

5 km

5

Urszula Wolna

27

00:48:48

K 60 -64

5 km

6

Edyta Bełczyńska

33

01:32:24

K40-49

10 km

7

Anna Jakusik

32

01:32:23

K40-49

10 km

8

Robert Kapteina

5

00:35:42

M 40-44

5 km

9

Ewa Przyborowska

29

00:51:12

K 60 -64

5 km

10

Bogdan Klarkowski

3

00:33:34

M60-65

5 km

11

Dorota Kulesza-Brunka

12

00:39:48

K50-54

5 km

12

Michał Dreger

15

01:12:59

M40-49

10 km

13

Grzegorz Dubaj

DQ

-

M55-59

5 km

14

Bożena Ruszkowska

1

02:39:08

K60+

21 km

 W dniu 07.05.2016 zawodnik KS Elbląskie Włóczy-Kije wziął udział w Marszu Europejskim, rozgrywanym w ramach Grand Prix Gdyni

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Jankowski Marcin

1

 

M 40-49

10 km

W dniu 30.04.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Pomorza zaliczanego do Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Sławnie. Zawodnicy startowali na dystansie 5 km i 10 km. .

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Bożena Kulig

V

00:36:17

K 60 -64

5 km

3

Henryk Kulig

II

01:03:41

M 60 -69

10 km

3

Dariusz Kolenkiewicz

III

01:02:59

M 50-59

10 km

4

Andrzej Chudziński

II

00:32:42

M 65-69 -

5 km

5

Mirosław Wasielewski

I

00:30:02

M 50-54

5 km

 W dniu 23.04.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w III Mistrzostwach Polski NordicWalking w Maratonie 2016. Zawody odbyły się w Osielsku. Elbląscy zawodnicy startowali jako drużyna w sztafecie oraz indywidualnie.

Skład sztafety i zajęte miejsce:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

1

Grzegorz Dubaj

 

00:56:57

2

Henryka Kordecka

 

01:05:35

3

Robert Kapteina

 

01:03:05

4

Bożena Kulig

 

01:07:05

5

Dariusz Kolenkiewicz

 

00:58:52

 

Łączny czas drużyny

12

05:11:19.90

 Maraton zawody indywidualne:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Kategoria wiekowa

 

Czas

1

Marian Jasiński

4

65+

05:52:29.25

 W dniu 17.04.2016 zawodnik KS Elbląskie Włóczy-Kije wziął udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Bałtyku w Gdyni Witominie

 

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Jankowski Marcin

2

01:13:50

M 40-49

10 km

W dniu 16.04.2016 zawodnicy KS Elbląskie Włóczy-Kije wzięli udział w zawodach NW z cyklu Pucharu Wielkopolski zaliczanego do Pucharu Polski 2016. Zawody odbyły się w Jastrowiu. Zawodnicy startowali na dystansie 5 km i 10 km.

Skład i zajęte miejsca:

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Bożena Kulig

III

00:39:52

K 60 i więcej

5 km

3

Henryk Kulig

II

01:12:23

M 60 i więcej

10 km

3

Dariusz Kolenkiewicz

III

01:12:28

M 50-59

10 km

4

Andrzej Chudziński

I

00:35:00

M 60 i więcej

5 km


W dniu 12.03.2016 zawodnik KS Elbląskie Włóczy-Kije wziął udział w inauguracyjnych zawodach NW z cyklu Pucharu Bałtyku 2016. Zawody odbyły się w Łebie.

 

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Jankowski Marcin

2

01:12:15

M 40-49

10 km

 W dniu 13.02.2016 zawodnik KS Elbląskie Włóczy-Kije wziął udział w  cyklu Grand Prix Gdyni 2016. Zawody odbyły się w Gdyni.

 

Lp.

 

Imię i Nazwisko

 

Miejsce

 

Czas

 

Kategoria wiekowa

 

Dystans

1

Jankowski Marcin

2

 

M 40-49

5 km

 

14.03.2015r. GDAŃSK (Park R. Reagana- MOSiR)

1. Wasielewski Mirosław- miejsce 1 (6km);
2. Chudziński Andrzej- miejsce 3 (6km);
3. Bryl Michał- miejsce 2 (6km);
4. Kulig Henryk- miejsce 2 (12 km).


Dziś padł rekord oglądalności naszej strony. O godz. 18.00, 6. stycznia 2015r., jednocześnie, w tej samej chwili, odwiedzających nasz portal internetowy, było aż 514 osób- dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zaufanie oraz pozdrawiamy całą brać "kijkową".

Teraz jest czas na troszeczkę statystyki za 2014r. !!!! 

W trakcie prawie rocznej działalności klubu "Elbląskie Włóczy-Kije", tj. od 01 stycznia do 23 listopada 2014 r. przemaszerowało z nami w dniach ogólnych spotkań ( nie licząc zawodów ):
- styczeń- 148 osób;
- luty- 191 osób;
- marzec- 205;
- kwiecień- 139;
- maj- 138;
- czerwiec- 114;
- lipiec-listopad- 827;
RAZEM: 1762 OSÓB (niezła liczba- prawda???), średnio każdy przemaszerował ok. 5 km, co daje nam 8810 km.

Grupa Uniwersytetu III Wieku (środa):
RAZEM: 771 OSOBY, średnio każdy przemaszerował ok. 5km, co daje nam 3855 km.

PODSUMOWUJĄC "ELBLĄSCY WŁÓCZY-KIJE" przemaszerowali 
razem w ww. czasie ok. 12 665 km. w ilości 2 533 osoby.

Dane statystyczne: Barbara Nazarewicz

11 ETAP I FINAŁ PUCHARU BAŁTYKU ŁEBA 29.11.2014 r.

Mirosław Wasielewski, kat 50-59,  II miejsce (5km)
Andrzej Chudziński, kat 60-69, I miejsce (5km)

Marsz Niepodległości w Gdyni 11.11.2014 r.

W marszu na dystansie 4 km uczestniczyli
Mirosław Wasielewski kat 50-59,  I miejsce
Bogdan Klarkowski      kat 60-69, II miejsce
Andrzej Chudziński      kat 60-69,  V miejsce

PUCHAR POLSKI- GDAŃSK 2014

Puchar Polski VIII edycja- finał:
Miejsce II- Chudziński Andrzej;
Miejsce II- Klarkowski Bogdan;
Miejsce III- Kulig Henryk;
Miejsce III- Barbara Nazarewicz;

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski 2014:
Miejsce II- Chudziński Andrzej;
Miejsce II- Klarkowski Bogdan;

20.09.2014r.
VI EDYCJA PUCHARU POMORZA-ELBLAG
FINAŁ PUCHARU POMORZA
I MISTRZOSTWA ELBLAGA W NORDIC WALKING

PUCHAR POMORZA 2014- VI EDYCJA ELBLĄG

Kategoria

Nazwisko

Imię

Miejsce

5 km Mężczyzn

Wasielewski

Mirosław

I

Dubaj

Grzegorz

III

Klarkowski

Bogdan

I

Chudziński

Andrzej

I

Tomaszewski

Ryszard

III

5 km Kobiet

Przecińska

Izabela

III

Świerczyńska

Joanna

I

Nazarewicz

Barbara

II

Przedwojewska

Róża

III

Kieszek

Karolina

I

Markowska

Halina

I

Gawin

Milena

II

Felińska

Zofia

III

10 km Kobiety

Kordecka

Henryka

I

10 km Mężczyzn

Kulig

Henryk

II

5 km Mężczyzn niepełnosprawni-

Bryl

Michał

III

5 km Kobiet niepełnosprawni-

Maliszewska

Marianna

III

FINAŁ PUCHARU POMORZA 2014 ( KLASYFIKACJA GENERALNA)- ELBLĄŻANIE- „ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE”

Kategoria

Nazwisko

Imię

Miejsce

10 km Kobiety

Kordecka

Henryka

II

10 km Mężczyzn

Kulig

Henryk

III

5 km Mężczyzn

Chudziński

Andrzej

I

Klarkowski

Bogdan

I

Dubaj

Grzegorz

I

Wasielewski

Mirosław

II

Bryl

Zdzisław

III

Bryl

Michał

II

5 km Kobiet

Kieszek

Karolina

III

Nazarewicz

Barbara

I

Przedwojewska

Róża

II

Chlewińska

Iwona

I

Wolna

Urszula

III

Markowska

Halina

I

Kulesza- Brunka

Dorota

III

Świerczyńska

Joanna

I

Felińska

Zofia

I

Stachurska

Irena

II

5 km Mężczyzn niepełnosprawni-

Bryl

Michał

II

WYNIKI NAJLEPSZYCH ELBLĄŻAN
W I MISTRZOSTWACH ELBLĄGA W NORDIC WALKING- OPEN

Kategoria

Nazwisko

Imię

Miejsce

5 km Kobiet

Markowska

Halina

I

Świerczyńska

Joanna

II

Kulig

Bożena

III

5 km Mężczyzn

Wasielewski

Mirosław

I

Dubaj

Grzegorz

II

Klarkowski

Bogdan

III

10 km Kobiet

Kachel

Anna

I

Kordecka

Henryka

II

Dziwulska

Marzena

III

10 km Mężczyzn

Kulig

Henryk

I

Jankowski

Marcin

II

Stępkowski

Andrzej

III

Niepełnosprawni Kobiety

Maliszewska

Marianna

I

Stańczyk

Bożena

II

Makowska

Wioletta

III

Niepełnosprawni Mężczyźni

Bryl

Michał

I

Kmito

Krzysztof

II

Maliszewski

Marek

III

 

06.09.2014R. PUCHAR POLSKI 2014- HAJNÓWKA

- Kulig Henryk (10 km)- miejsce I;
- Klarkowski Bogdan (5 km)- miejsce I;
- Markowska Halina (5 km)- miejsce II;
- Chudziński Andrzej (5 km)- miejsce II;
- Dubaj Grzegorz (5 km)- miejsce III;
- Bryl Michał (5 km)- miejsce III.

09 sierpnia 2014 r. Osielsko- MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING

Andrzej Chudziński- miejsce I
Halina Markowska- miejsce II
Bogdan Klarkowski- miejsce II
Joanna Świerczyńska- miejsce III

19.07.2014r. Puchar Pomorza- Czaplinek:

Miejsce I zajęli:
ŚWIERCZYŃSKA JOANNA,
MARKOWSKA HALINA,
KLARKOWSKI BOGDAN,
CHUDZIŃSKI ANDRZEJ,
CHLEWIŃSKA IWONA,
NAZAREWICZ BARBARA) 
Miejsce II zajęli:
HENRYKA KORDECKA (10 km),
DUBAJ GRZEGORZ,
MICHAŁ BRYL x 2 (NSPR),
PRZEDWOJEWSKA RÓŻA
Miejsce III zajęli:
ZDZISŁAW BRYL,
WOLNA URSZULA
Miejsce V zajęła:
DOROTA KULESZA- BRUNKA
Miejsce VI zajęła:
ANNA GŁOGOWSKA- JUSZKIEWICZ

19.07.2014r. Puchar Pomorza- Węgorzyno:

Imię i nazwisko

Kategoria wiekowa

Miejsce open

Miejsce w kategorii wiekowej

Czas

Dystans km

WASIELEWSKI MIROSŁAW

M 50-54

6

2

0:36:28

5

DUBAJ GRZEGORZ

M 50-54

7

3

0:36:47

5

KLARKOWSKI BOGDAN

M 60-64

13

1

0:37:46

5

MARKOWSKA HALINA

K 55-59

16

1

0:38:37

5

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

M 65-69

17

1

0:38:40

5

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

K 45-49

26

1

0:40:11

5

KULIG BOŻENA

K 55-59

48

4

0:43:45

5

NAZAREWICZ BARBARA

K 65-69

49

1

0:44:08

5

CHLEWIŃSKA IWONA

K 60-64

51

2

0:44:17

5

KULESZA - BRUNKA DOROTA

K 50-54

52

4

0:44:19

5

WOLNA URSZULA

K 60-64

71

3

0:51:24

5

KULIG HENRYK

M 60-69

9

2

1:15:16

10

KORDECKA HENRYKA

K 50-59

23

3

1:23:43

10

 

 Żukowo-2014 Puchar Bałtyku:
1 Miejsce Barbara Nazarewicz  5km
1 Miejsce Andrzej Chudziński   5km
2 Miejsce Henryk Kulig   10 km

29.06.2014r. Puchar Pomorza- JAROSŁAWIEC

1. Michał Bryl- m-ce 3 (5 km)
2. Mirosław Wasielewski- m-ce 1 (5 km)
3. Grzegorz Dubaj- m-ce 2 (5 km)
4. Henryk Kulig- m-ce 3 (10 km)
5. Joanna Świerczyńska- m-ce 1 (5 km)
6. Dorota Kulesza-Brunka- m-ce 2 (5 km)
7. Barbara Nazarewicz- m-ce 1 (5 km)
8. Iwona Chlewińska- m-ce 2 (5 km)
9. Halina Markowska- m-ce 1(5 km)
10. Bogdan Klarkowski- m-ce 2 (5 km)
11. Andrzej Chudziński- m-ce 1(5 km)
12. Henryka Kordecka- m-ce 2 (10 km)
13. Bożena Kulig- m-ce 5 (5 km)
14. Zdzisław Bryl- m-ce 3 (5 km)

 

07.06.2014r. czwarty etap Pucharu Polski- Grudziadz

Imię i nazwisko

Miejsce Open

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Czas

Miejsce/ impreza

KRUK HANNA

150

74

K40-44

7

5

00:44:21

07.06.2014 r. PUCHAR POLSKI- GRUDZIĄDZ

PRZECIŃSKA IZABELA

115

48

K40-44

4

00:41:33

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

61

15

K45-49

2

00:38:29

BRYL JOLANTA

199

112

K45-49

13

00:48:13

MARKOWSKA HALINA

34

5

K55-59

2

00:36:45

MAKOWSKA LENA

184

99

K55-59

11

00:46:58

WĄSIŃSKA DOROTA

186

100

K55-59

12

00:47:06

CHODNICKA MARIA

189

102

K55-59

13

00:47:12

WOLNA URSZULA

200

113

K60-64

10

00:48:16

SZEWCZYK BOŻENA

169

87

K65-69

8

00:45:12

NAZAREWICZ BARBARA

126

54

K65-69

4

00:42:48

BRYL MICHAŁ

57

44

M18-29

4

00:38:24

BRYL ZDZISŁAW

91

60

M45-49

6

00:40:13

WASIELEWSKI MIROSŁAW

14

14

M50-54

3

00:34:14

MAKOWSKI ANDRZEJ

93

61

M55-59

5

00:40:19

KLARKOWSKI BOGDAN

20

19

M60-64

2

00:35:40

WĄSIŃSKI WOJCIECH

182

85

M60-64

9

00:46:52

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

254

102

M65-69

10

DSF

KORDECKA HENRYKA

30

10

K50-59

2

10

01:16:40

KULIG HENRYK

13

11

M60-69

1

01:11:38

 

24.05.2014 r. drugi etap Pucharu Bałtyku- SZTUTOWO.

Imię i nazwisko

Miejsce Open

Płeć

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Czas

Miejsce/ impreza

MARKOWSKA HALINA

4

K

4

K 55-59

2

5

0:39:08

24.05.2014 r.
PUCHAR BAŁTYKU- SZTUTOWO

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

9

K

9

K 40-49

2

5

0:40:37

PRZECIŃSKA IZABELA

23

K

23

K 40-49

6

5

0:43:36

KULESZA BRUNKA DOROTA

24

K

24

K 50-54

2

5

0:43:38

HEIDA WIKTORIA

32

K

32

K 10-13

3

5

0:45:33

NAZAREWICZ BARBARA

36

K

36

K 65-69

1

5

0:45:41

PRZEDWOJEWSKA RÓŻA

43

K

43

K 65-69

2

5

0:47:56

SZEWCZYK BOŻENA

54

K

54

K 65-69

4

5

0:52:00

WOLNA URSZULA

56

K

56

K 60-64

5

5

0:52:16

CHODNICKA MARIA

57

K

57

K 55-59

15

5

0:52:20

WĄSIŃSKA DOROTA

58

K

58

K 55-59

16

5

0:52:29

ZINIEWICZ ANNA

59

K

59

K 70 i więcej

2

5

0:52:38

CHUDZIŃSKA GRAŻYNA

61

K

61

K 60-64

6

5

0:56:00

MAKOWSKA LENA

63

K

63

K 55-59

17

5

0:56:03

JADANOWSKA HALINA

64

K

64

K 60-64

7

5

0:56:08

STACHURSKA IRENA

65

K

65

K 70 i więcej

3

5

0:56:49

FELIŃSKA ZOFIA

67

K

67

K 70 i więcej

4

5

0:58:19

RODOWICZ KRYSTYNA

68

K

68

K 70 i więcej

5

5

0:58:35

WASIELEWSKI MIROSŁAW

3

M

3

M 50-54

1

5

0:32:55

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

7

M

7

M 65-69

1

5

0:34:19

MAKOWSKI ANDRZEJ

22

M

22

M 55-59

3

5

0:40:45

UTRATA MIROSŁAW

24

M

24

M 55-59

5

5

0:42:09

WĄSIŃSKI WOJCIECH

30

M

30

M 60-64

7

5

0:48:32

KULIG HENRYK

7

M

7

M 60-64

2

10

1:12:21

DUBAJ GRZEGORZ

9

M

9

M 50-54

2

10

1:16:30

KORDECKA HENRYKA

15

K

3

K 55-59

1

10

1:18:57

JASINSKI MARIAN

25

M

16

M 65-69

2

10

1:24:41


 

10.05.2014 r. Inauguracja Pucharu Pomorza 2014- Sławno, zaliczanym punktowo również do Pucharu Polski 2014.


Imię i nazwisko

Miejsce Open

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Czas

Miejsce/ impreza

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

19

7

K 45-49

1

5

0:35:29

10.05.2014 r.
Inauguracja „Pucharu Pomorza 2014”- Sławno

KORDECKA HENRYKA

19

5

K 50-59

3

10

1:13:27

MARKOWSKA HALINA

11

2

K 55-59

1

5

0:34:26

CHLEWIŃSKA IWONA

64

21

K 60-64

1

5

0:41:29

NAZAREWICZ BARBARA

65

22

K 65-69

1

5

0:41:30

DUBAJ GRZEGORZ

7

7

M 50-54

2

5

0:33:42

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

8

8

M 65-69

1

5

0:33:52

BRYL ZDZISŁAW

62

42

M 45-49

2

5

0:40:14

KULIG HENRYK

9

9

M 60-69

2

10

1:07:46

BRYL MICHAŁ

30

22

M 18-29

2

5

0:36:29

BRYL MICHAŁ

NSPR

2

M 18-29

2

5

0:36:29

WASIELEWSKI MIROSŁAW

3

3

M 50-54

1

5

0:31:41


Napisali o nas na elblaskim portalu internetowym www.portel.pl (kliknij)


03.05.2014r. w Kolbuszowej, Andrzej Chudziński zdobył II miejsce w Pucharze Świata 2014, zaliczanym również do Pucharu Polski 2014

Imię i nazwisko

Płeć

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Miejsce/ impreza

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

M

2

65-69

2

5

03.05.2014r.
Puchar Świata/Puchar Polski- Kolbuszowa


26.04.2014 r. w Trzebnicy Andrzej Chudziński zdobył zaszczytne II miejsce w rozpoczętym Pucharze Polski 2014

Imię i nazwisko

Płeć

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Miejsce/ impreza

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

M

2

65-69

2

5

26.04.2014r.
Puchar Polski- Trzebnica

                     

26.04.2014 r. Nasi klubowicze zdobyli wszystkie czołowe miejsca w "Biegu Pamięci Jana Pawła II" w Braniewie.  Wymiataliśmy wszystkie pierwsze miejsca:

Imię i nazwisko
Miejsce Open
Płeć
m-ce płeć M/K
Kat.
M-ce kat.
Dystans
km
Czas
Miejsce/ impreza
KULIG HENRYK
1
M
1
OPEN
OPEN
5 km
Bez pomiaru czasu
26.04.2014r.
Rajd Nordic Walking- Bieg Pamięci Jana Pawła II- Braniewo
KULIG BOŻENA
2
K
2
BRYL MICHAŁ
3
M
3
BRYL ZDZISŁAW
4
M
4

Również 26.04.2014r. nasz członek klubu Mirosław WASIELEWSKI wystartował w inauguracji Pucharu Bałtyku oraz Pucharze Gdyni i zdobył tam I miejsce w swojej grupie wiekowej i IV open- gratulacje. A oto oficjalne wyniki- kliknij.

Imię i nazwisko
Miejsce Open
Płeć
m-ce płeć M/K
Kat.
M-ce kat.
Dystans
km
Czas
Miejsce/ impreza
WASIELEWSKI MIROSŁAW
4
M
4
M 50-54
1
6,5
0:45:39
26.04.2014 r. Puchar Bałtyku
Gdynia- Witomino 2014


12.04.2014 r.
I MISTRZOSTWA POLSKI w MARATONIE NORDIC WALKING,
III MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET,
III GMINNY MARSZ- OSIELSKO

Imię i nazwisko

miejsce

płeć

grupa

trasa

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

4

K

K-40

10 x 4 km 219,5m = 42km 195m  

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

M

M-65

DUBAJ GRZEGORZ

M

M-50

KORDECKA HENRYKA

K

K-55

MARKOWSKA HALINA

K

K-55

oficjalne wyniki- kliknij tabelę


 

          

29.03.2014r. NORDIC WALKING- GDAŃSK 2014 (ROZPOCZĘCIE SEZONU)- Medale: 2 złote, 1 srebrny, 1 brazowy
Kliknij zdjęcie a zobaczysz wyniki...

      
    

Imię i nazwisko

M-ce
Open

m-ce płeć M/K

Kat.

M-ce kat.

Dystans
km

Czas

WASIELEWSKI MIROSŁAW

3

3

M 50-54

1

6

0:39:04

CHUDZIŃSKI ANDRZEJ

10

8

M 65-69

2

6

0:40:48

BRYL MICHAŁ

30

22

M 18-29

4

6

0:44:24

ŚWIERCZYŃSKA JOANNA

48

18

K 40-49

3